Ön nincs bejelentkezve!

Belépés / Regisztráció
English

A Műveld és őrizd! Evangélikus Egyházi Teremtésvédelmi (MEET) program hivatalos honlapja a meet.lutheran.hu címen érhető el. A meet.lutheran.hu minden tartalma szerzői jogi védelem alatt áll. A honlapon elhelyezett szövegek a lapra és a szerzőkre való hivatkozással szabadon idézhetőek. A minden más tartalom felhasználásához azonban a Magyarországi Evangélikus Egyház Ararát Teremtésvédelmi Munkaágának előzetes, írásbeli engedélye szükséges.

A honlap tulajdonosa:
Magyarországi Evangélikus Egyház
Székhelye: 1085 Budapest, Üllői út 24.
Adószám: 19719483-2-42
Technikai szám: 0035

A honlap üzemeltetője:
Ararát Teremtésvédelmi Munkaága
Székhelye: 1085 Budapest, Üllői út 24.
Elérhetősége: arterm@lutheran.hu

A MEET program elérhetősége:
meet@lutheran.hu

A honlap főszerkesztője:
Koltai Zsuzsa, koordinátor
zsuzsa.koltai@lutheran.hu

A honlapon elhelyezett, megosztott ‘Aktivitás’ tartalmakért (hírek, események, meghívók, jó gyakorlatok) a megjelölt szerzők maguk felelősek.

A honlap és tervező program fejlesztője: Bálint Ádám, programozó
Képek, arculat és dizájn: Pete Dóra, grafikus (https://www.behance.net/porah)
A képek felhasználása az alkotó nevének feltüntetésével és forrásmegjelöléssel lehetséges.
Az arculat és dizájn elemek felhasználása kizárólag az üzemeltető hozzájárulásával lehetséges.

A technikai hátteret a MEE Országos Iroda biztosítja, szabad szoftveres megoldásokra építve.
Projektfelelős: Bagi Tamás
tamas.bagi@lutheran.hu